Zobacz nas w Social Media

Nasze biuro sprzedaży

ul. Wilczycka 48,
55-093 Kiełczów,
k.Wrocławia

image

Skontaktuj się z nami

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Przedsiębiorstwo Inwestywcji Mieszkaniowych Sp. z o.o. w celu: realizacji i odpowiedzi na zgłoszenie.
Dane w tym celu przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).
Dane mogą być przekazywane podmiotom świadczącym na rzecz Administratora usługi niezbędne do realizacji celu przetwarzania (np. firmom hostingowym). Dane będą przechowywane do chwili cofnięcia zgody lub wyrażenia sprzeciwu. Dane osobowe podane w formularzu nie będą podlegały profilowaniu.
Osoba, której dane dotyczą, ma prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
W celu realizacji uprawnień, osoba której dane dotyczą możne wysłać stosowną wiadomość e-mail na mieszkania@pim.wroclaw.pl.
-->